• Kupa ve Ödül Çeşitleri
    • Metal ve Polyester Kupa Çeşitlerimizle sizlere hizmet veriyoruz.
    • Çini Metal ve Gümüş Tabak Çeşitleri
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Hakkımızda

SELDEK Yatırım Ltd.Şti. olarak Kristagraf markasıyla,modern bir organizasyon ve işletme anlayışını esas alarak 2 ve 3 boyutlu insan görüntüleri, ürün, bina, yapı, logo ve bu gibi tasarım ve figürleri kristal cam plaka ve küplerin içerisinde yüksek laser teknolojisi ile üretmekteyiz.. 
Üretimde Alman lazer makineleri ile yüz tarama sistemlerini kullanan firmamız, bu alandaki en ileri teknolojiyle çalışan makine ve sistem parkına sahiptir. Nitelikli tasarım kadromuz ile asırlarca sarayları süsleyen, günümüzde ise Nasa uzay enstitüsünün çalışmalarında kullandığı kristal camları zengin ve özel motif çeşitleri ile daha da değerli hale getiriyoruz.

Ürettiğimiz kristal cam ürünlerini, bireysel tüketicilere, firmalara ve kurumlara sunmanın yanı sıra, bu ürünleri ve teknolojiyi bayilerimiz aracılığı ile tüm Türkiye’ye yayma çalışmamız tüm hızıyla sürmektedir.

Firmamız yüz tarama sistemleri geliştirmeye yönelik ARGE çalışmalarının sonuçlarını da önümüzdeki dönem alarak bu alanda yurtdışına ileri teknoloji ihracatını başarıyla gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.


  


3 boyutlu kamera ile çekilen insan yüzü ve diğer objelerin değerleri bilgisayarda 3 boyutlu bir karta dönüştürülür. 
Daha sonra bu karttaki değerler bir nokta bulutuna çevrilerek lazer makinesine gönderilir. Kullandığımız Alman teknolojisinin ürettiği en son model olan bu lazer makineleri , yüzbinlerce noktadan oluşan bu buluttaki tüm noktaları, tek tek kristal cam küplerin içine lazer ışınları ile işler. Bu lazer ışınlarındaki enerji yoğunluğunun çok büyük olması nedeniyle, kristal küpün içinde mikro düzeyde bir patlama gerçekleşir. Yüzbinlerle ifade edilen bu işlem sonucunda, lazer makinesine gönderilen fotoğraf veya figür yüksek kaliteli homojen kristal küpün içersinde mükemmel bir şekilde oluşmaya başlar ve birkaç dakikada tamamlanır.
AlışSatış
Dolar32.133532.2622
Euro34.932035.0720
Hava Durumu